Intensywna niedziela na Osiedlu „Przyjaźń”

25 października pod patronatem Biblioteczki Plenerowej na Osiedlu Przyjaźń 115 www.przyjaznabiblioteczka.blogspot.com organizujemy jesienną wymianę książek dla wszystkich, którzy lubią czytać książki i chętnie się nimi dzielą.

jesienna-wymiana-wwwZbieramy już dla was zapas dobrych publikacji, będzie w czym wybierać. Liczymy na wzajemność – podzielcie się swoimi książkowymi skarbami (zasady wymiany na stronie FB wydarzenia w przypiętym poście). Będą niespodzianki, np. loteria z nagrodami! Zapraszamy! Aleksandra Krugły i Anna Górecka-Jakimcio – autorki projektu, uczestniczki Laboratorium Projektów Osiedla Przyjaźń.

 

12105733_1392497334385151_6234163626288009820_nWymiana towarzyszyć będzie wernisażowi projektu „Dźwięki Osiedla Przyjaźń”. Więcej o projekcie na stronie www.soundsofjelonki.exitmusic.org.

Projekt, podobnie jak Biblioteczka, realizowany jest przez mieszkańców i sympatyków Osiedla Przyjaźń pod auspicjami Bemowskiego Centrum Kultury i Grupy Odkrywkowej Osiedla „Przyjaźń”, w ramach Laboratorium Projektów Osiedla „Przyjaźń”, dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w programie „Dom Kultury+. Inicjatywy Lokalne 2015”.

Oba wydarzenia rozpoczną się o godz. 17 w Klubie Karuzela. Przedtem, od godz. 13, zapraszamy też na Eko-spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaźni PS we współpracy z mieszkańcami. Podczas wydarzenia będzie można wymienić się używanymi ciuchami, posadzić drzewa na Osiedlu „Przyjaźń” i dowiedzieć się, jak stworzyć własny kompostownik.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s