Publikacja na zakończenie I części projektu

30 czerwca, jako Bemowskie Centrum Kultury wraz z Grupą Odkrywkową Osiedla Przyjaźń, zakończyliśmy i podsumowaliśmy pierwszą części Laboratorium Projektów Osiedla Przyjaźń. Już niebawem, bo od 31 lipca, rozpoczną się warsztaty i spotkania organizowane przez mieszkanki i miłośniczki osiedla „Przyjaźń” – autorki projektów, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy.

„Laboratorium Projektów Osiedla Przyjaźń”  to cykl  7 spotkań warsztatowych  dla reprezentantów społeczności lokalnej osiedla „Przyjaźń” oraz jej sympatyków, które odbyły się w kwietniu i maju br. Warsztaty miały na celu opracowanie przez uczestników autorskich inicjatyw społeczno-kulturalnych – od pomysłu do szczegółowego planu realizacji. Każda z pięciu inicjatyw zostanie dofinansowana ze środków Narodowego Centrum Kultury i zrealizowana w okresie 31 lipca do 15 listopada 2015.

Z niecierpliwością czekamy na lipiec, kiedy na Osiedlu „Przyjaźń” rozkwitną inicjatywy uczestniczek pierwszej edycji Laboratorium Projektów.

Projekty realizowane są przy wsparciu Bemowskiego Centrum Kultury oraz Grupy Odkrywkowej Osiedla „Przyjaźń” w ramach programu „Dom Kultury+. Inicjatywy Lokalne 2015” finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Wszystkim, których zainteresowała taka forma wspierania lokalnych społeczności, polecamy naszą publikację.  Jest ona podsumowaniem I części projektu. Prezentuje sylwetki uczestniczek Laboratorium oraz założenia ich inicjatyw. W folderze znajdzie Państwo również podsumowanie naszych działań z punktu widzenia zespołu projektowego – co nam się udało, co było cennym doświadczeniem, jakie rady możemy dać innym, którzy chcieliby ten model pracy zastosować u siebie.

Laboratorium Projektów – publikacja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s