Pierwsze koty za płoty, czyli po pierwszym warsztacie

Jesteśmy po pierwszych warsztatach podczas których poznałyśmy swoje mocne strony w działaniu, zintegrowałyśmy się, przyglądałyśmy się grupom docelowym naszych inicjatyw i planowałyśmy diagnozy zasobów mieszkańców Osiedla „Przyjaźń”. Było intensywnie i inspirująco!

12 kwietnia spotkałyśmy się z autorkami projektów do Laboratorium Projektów Osiedla Przyjaźń na pierwszym warsztacie. Podczas szkolenia nasze uczestniczki miały okazję lepiej się poznać i przedstawić innym swoje inicjatywy, nad którymi będą pracować przez najbliższe tygodnie. Rozmawialiśmy też o tym, co motywuje nas do działania i w jaki sposób dbać o motywację osób zaangażowanych w projekt.

W drugiej części warsztatów dziewczyny pracowały nad szczegółowym określeniem grup, do których kierują swoje inicjatywy – starały się określić, jakich informacji o mieszkańcach Osiedla będą potrzebować, żeby dobrze przygotować się do realizacji projektu. Był to pierwszy krok do przeprowadzenia diagnozy lokalnej, która pozwoli uczestniczkom poznać potrzeby, oczekiwania oraz zainteresowania mieszkańców Osiedla „Przyjaźń”.

Siedmiogodzinne warsztaty skończyłyśmy zmęczone, ale też mocno zainspirowane do dalszej pracy. A na kolejnych warsztatach widzimy się już za dwa tygodnie.

Dziękujemy! Działamy!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s